2015 yılında, Mimar Yurdagül Yüksel ve İnşaat Mühendisi Can Güler tarafından kurulmuş olan firmamız, Urla ve yakın çevresinde pek çok konut, site, otel projesine imza atmıştır. Mimari Tasarım ve İnşaat Uygulama Hizmetleri veren firmamız, kurucularımızın 30 yılı aşkın sektör tecrübesi ile Urla’da yer alan güvenebileceğiniz bir ofistir.

Yurdagül Yüksel - Mimar

1966 yılında Ankara’da  doğdu. İstanbul Nişantaşı Kız Lisesi’ni bitirdi, 1987 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul’da çeşitli inşaat firmalarında çalıştıktan sonra 2015 yılında Urla’da İnşaat Mühendisi Can Güler ile birlikte Urla Mimarlık’ı kurdu.

Yurdagül YÜKSEL Mimar
Can GÜLER Yüksek İnşaat Mühendisi

Can Güler - Yüksek İnşaat Mühendisi

1979 Yılında Urla’da doğdu. Eğitimci bir ailenin ilk çocuğu olup, lise eğitimini Urla Lisesi’nde tamamladı. Celal Bayar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nü bitirdikten sonra, yüksek lisansını Dokuz Eylül Üniversitesi Deniz Bilimleri Enstitüsü Kıyı Liman Mühendisliği bölümünde tamamladı. 2008 yılında Urla’da CS Yapı’yı kurarak iş hayatına başladı. 2015 yılında Mimar Yurdagül Yüksel ile birlikte Urla Mimarlık’ı kurdu.

Merve Kadaifçi Pilgir - Mimar, Şehir Plancısı

Erasmus kapsamında Universitat Politecnica de Valencia’da 1 senelik lisans eğitimi gördü. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde 2015 yılında Şehir ve Bölge Planlama lisans derecesini, 2017 yılında Mimarlık lisans derecesini tamamladı. 2015-2018 yılları arasında Plankton Project isimli bir oluşumun gönüllü yürütücü üyelerinden oldu. 2016-2021 yılları arası İŞTE Proje Yönetimi’nde çalıştı. Bu süreçte İstanbul/Kartal AND Pastel konut projesinde tam zamanlı olarak yer aldı. Kısa dönemli olarak Turkuaz Medya Genel Merkezi projesinin teslim süreçlerinde bulundu. Mimari proje yöneticisi olarak VERDİ İş Merkezi projesinde çalıştı. 2021 yılından itibaren Urla Mimarlık’ta partner olarak görev yapmaktadır.

Merve Kadaifçi Pilgir
Emir Pilgir

Emir Pilgir - Mimar

Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunudur. 2014 yılında meslek hayatına S Ofis Mimarlık’ta başlamıştır. 2016-2018 yılları arasında Dome+Partners’ta BIM ağırlıklı tasarım ve uygulama projelerinde uzmanlaşmıştır. 2018-2021 yılları arasında İstanbul Havaalanı’nda MRO Uçak Bakım Hangarı ve Mega Kargo Binası projelerinde Dizayn Ofis Şefliği göreviyle bu yapıları tamamlamıştır. 2021 yılı itibariyle Urla Mimarlık şirketinde partner olarak çalışmakta ve inşaat işlerini yürütmektedir.

Elif Çolak - Mimar

2015 yılında liseden mezun olup 2016 yılında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde mimarlık lisans eğitimine başlamıştır. Lisans sürecinde okul bünyesinde gerçekleşen topoğrafya ve rölöve olmak üzere iki farklı sahada staj deneyimi olmuştur. Aydın ve Urla’da uygulama ve avan projeler üzerine çalışan farklı mimarlık ofislerinde staj yapmıştır. 2023 yılında lisans eğitimini tamamlayarak meslek hayatına Urla Mimarlık’ta başlamıştır.

Oğuzhan Akkoloğlu - İnşaat Mühendisi

1998 yılında Ordu’da doğdu. Aydın Süleyman Demirel Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2016 yılında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’ne girerek 2023 yılında inşaat mühendisliği bölümünü bitirdi. Mesleki hayatına Urla Mimarlık’ta inşaat mühendisi olarak başlamış ve devam etmektedir.